Nie piszę klasówek, semestralnych prac zaliczających, kolokwiów, egzaminów !!!
Napisz lub zadzwoń
Opisz krótko problem . Napisz z jakiego kraju jesteś . Jaka szkoła (podstawowa ,liceum ,uczelnia ) Jaki egzamin( po ósmej klasie ,matura ,analiza, algebra ,hydraulika ,i.t.p. )? A może pomoc doraźna ?
Napisz to ,co dla Ciebie jest ważne .
Barbara Małż
Zadzwoń przed południem , po południu są lekcje, tutaj lepszy sms.
Tel .504 441 945
Teams barbara28007
bmalz1@wp.pl